Zarząd

Wojciech Paczka

Prezes Zarządu

Powołany do zarządu: 27 grudnia 2021

Studiował na Erasmus School of Economics w Rotterdamie (kierunek Financial Economics, Master of Science). Ukończył również Szkołę Główną Handlową w Warszawie (licencjat, finanse i rachunkowość).

Wojciech Paczka

President of the Management Board

Appointed to the Management Board: 27th December 2021

Studied at the Erasmus School of Economics in Rotterdam (specialising in Financial Economics, Master of Science). He also graduated from the SGH Warsaw School of Economics (Bachelor's degree, Finance and Accounting).

Rada nadzorcza

Piotr Rybicki

Przewodniczący Rady Nadzorczej - Niezależny Członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 31 marca 2022 roku 

Od ponad 20 lat związany z rynkiem kapitałowym. Aktywny członek rad nadzorczych i komitetów audytów w spółkach rodzinnych i prywatnych, notowanych na giełdzie papierów wartościowych, czy też z udziałem Skarbu Państwa oraz spółek komunalnych.

Michał Głowacki

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej - Niezależny Członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 30 czerwca 2021 roku

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył Wydział Prawa i Administracji. Radca prawny od 2005 r., członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. W latach 2005- 2012 wspólnik zarządzający kancelarii Dittmajer Głowacki Awedyk Sp. k. Pan Michał Głowacki jest obecnie wspólnikiem zarządzającym w kancelarii Głowacki Chilarski Sieklicki Sp. k. z siedzibą w Warszawie.

Konrad Waszak

Członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 31 sierpnia 2022 roku 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Ukończył Wydział Informatyki i Zarządzania, Kierunek Zarządzanie i Marketing. Pan Konrad Waszak ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunkach Rachunkowości oraz Doradztwo podatkowe i Zarządzanie Podatkami, jak również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na kierunku Kaizen.

Anna Augustyniak

Niezależna Członkini Rady Nadzorczej

Powołana do Rady Nadzorczej: 31 sierpnia 2022 roku

Pani Anna Augustyniak ukończyła Uniwersytet Warszawski Wydział Historyczny oraz Podyplomowe studia na Wydziale Prawa. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu we współpracy z University of Denver. Posiada dyplom Master of Business Administration.

Marek Plota

Niezależny członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 31 sierpnia 2022 roku 

Absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent Europejskiej Akademii Dyplomatów na kierunku Służba Zagraniczna. Ukończył studia podyplomowe z zakresu obsługi i wykorzystania środków unijnych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Licencjonowany zarządca nieruchomości.

Zgodnie z uchwałą nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia LESS S.A z dnia 31 sierpnia 2022 roku zadania Komitetu Audytu zostały przekazane do kompetencji Rady Nadzorczej LESS S.A.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.