Zarząd

Mateusz Oleksiuk

Prezes Zarządu

Powołany do zarządu: 27 grudnia 2021

Prezes Zarządu, pomysłodawca i współzałożyciel marki LESS_ – marketplace peer-to-peer do zakupu i sprzedaży przedmiotów używanych, której potencjał dostrzegli m.in. Dawid Urban (e-Smoking World, Take&Go), Robert Lewandowski.

Wojciech Paczka

Wiceprezes Zarządu

Powołany do zarządu: 27 grudnia 2021

Studiował na Erasmus School of Economics w Rotterdamie (kierunek Financial Economics, Master of Science). Ukończył również Szkołę Główną Handlową w Warszawie (licencjat, finanse i rachunkowość).

Rada nadzorcza

Piotr Rybicki

Przewodniczący Rady Nadzorczej - Niezależny Członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 31 marca 2022 roku 

Od ponad 20 lat związany z rynkiem kapitałowym. Aktywny członek rad nadzorczych i komitetów audytów w spółkach rodzinnych i prywatnych, notowanych na giełdzie papierów wartościowych, czy też z udziałem Skarbu Państwa oraz spółek komunalnych.

Michał Głowacki

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej - Niezależny Członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 30 czerwca 2021 roku

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył Wydział Prawa i Administracji. Radca prawny od 2005 r., członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. W latach 2005- 2012 wspólnik zarządzający kancelarii Dittmajer Głowacki Awedyk Sp. k. Pan Michał Głowacki jest obecnie wspólnikiem zarządzającym w kancelarii Głowacki Chilarski Sieklicki Sp. k. z siedzibą w Warszawie.

Konrad Waszak

Członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 31 sierpnia 2022 roku 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Ukończył Wydział Informatyki i Zarządzania, Kierunek Zarządzanie i Marketing. Pan Konrad Waszak ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunkach Rachunkowości oraz Doradztwo podatkowe i Zarządzanie Podatkami, jak również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na kierunku Kaizen.

Anna Augustyniak

Niezależna Członkini Rady Nadzorczej

Powołana do Rady Nadzorczej: 31 sierpnia 2022 roku

Pani Anna Augustyniak ukończyła Uniwersytet Warszawski Wydział Historyczny oraz Podyplomowe studia na Wydziale Prawa. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu we współpracy z University of Denver. Posiada dyplom Master of Business Administration.

Marek Plota

Niezależny członek Rady Nadzorczej

Powołany do Rady Nadzorczej: 31 sierpnia 2022 roku 

Absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent Europejskiej Akademii Dyplomatów na kierunku Służba Zagraniczna. Ukończył studia podyplomowe z zakresu obsługi i wykorzystania środków unijnych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Licencjonowany zarządca nieruchomości.

Zgodnie z uchwałą nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia LESS S.A z dnia 31 sierpnia 2022 roku zadania Komitetu Audytu zostały przekazane do kompetencji Rady Nadzorczej LESS S.A.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.