Zgodnie z raportem bieżącym nr 20/2023 z dnia 29.08.2023 dotyczącymi rozwoju projektów LESS APP, LESS BOX oraz LESS STORE podjęto decyzję o zakończeniu prowadzenia wyżej wymienionych projektów.

Powodem podjętych decyzji, był brak możliwości generowania istotnych przychodów z linii biznesowej LESS_APP, LESS_BOX oraz LESS_STORE, a jednocześnie konieczność zainwestowania bardzo wysokich środków w dalszy rozwój tego portalu oraz jego promocję, w celu możliwości konkurowania z innymi podmiotami obecnymi na rynku. Portal LESS_APP zostanie zamknięty w dniu 30 września 2023 roku z uprzednią informacja do jego użytkowników zgodnie z przepisami prawa, LESS_BOX nie będzie wznawiał działalności, natomiast sklepy LESS_STORE zostaną zamknięte do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.