Zarząd GROCLIN Spółka Akcyjna z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim ("Spółka"), informuje że w dniu 10 maja 2018 roku Spółka zawarła z mBank Spółka Akcyjna Aneks nr 11 do Umowy o linię wieloproduktową dla grupy podmiotów powiązanych „UMBRELLA WIELOPRODUKTOWA” z dnia 5 lipca 2013 r. Na podstawie zawartej umowy, Bank udostępnił Spółce oraz podmiotom z Grupy Kapitałowej GROCLIN S.A. produkty finansowe do kwoty 7.000.000,00 Euro na okres od daty podpisania umowy tj. od dnia 10 maja 2018 roku do dnia 31 stycznia 2019 roku.  Oprocentowanie kredytu jest zmienne i uzależnione od aktualnej stopy WIBOR oraz EURIBOR, powiększonej o marżę Banku. Zabezpieczenie kredytu stanowią:

a) hipoteka umowna łączna do kwoty 12.000.000,00 Euro na nieruchomościach Spółki,
b) cesja wierzytelności należnych Spółce z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej,
c) weksel in blanco zaopatrzony w deklarację wekslową,
d) oświadczenia patronackie wystawione przez spółki KABELCONCEPT HORNIG GmbH z siedzibą w Teltow oraz GERSTNER MANAGEMENTHOLDING GmbH z siedzibą w Dreźnie.

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR: informacje poufne


Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.