Zarząd GROCLIN Spółka Akcyjna z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim („Emitent") informuje, że Uchwałą z dnia 30 maja 2018 r. Rada Nadzorcza Emitenta na podstawie § 16 ust. 2 lit. d) Statutu Spółki dokonała wyboru podmiotu uprawnionego do przeprowadzenia badania sprawozdań finansowych.

Wybranym podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych jest Spółka B-THINK AUDIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61-119), ul. św. Michała 43, wpisana na listę Krajowej Rady Biegłych Rewidentów pod numerem 4063.

Firma B-THINK AUDIT Sp. z o.o. dokona przeglądu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych za pierwsze półrocze 2018 i 2019 roku oraz przeprowadzi badanie sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych za lata obrotowe 2018 i 2019.

Emitent nie korzystał dotychczas z usług ww. podmiotu w zakresie przeglądu i badania sprawozdań finansowych.

 

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR: informacje poufne


Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.