Zarząd GROCLIN Spółka Akcyjna z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim ("Spółka/Emitent") informuje, że w dniu 29 grudnia 2017r. nastąpiło połączenie spółek zależnych od Emitenta tj. CADM AUTOMOTIVE Spółka z o.o. („CADM”) oraz CTRLCAD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach („ctrlCAD”). Połączenie zostało przeprowadzone na podstawie art. 516 Kodeksu Spółek Handlowych w trybie uproszczonym. W jego efekcie CADM jako spółka przejmującą nabyła całość majątku ctrlCAD jako spółki przejmowanej.

Zważywszy, że spółka przejmująca była jedynym wspólnikiem spółki przejmowanej, w zgodzie z postanowieniami art. 515 Kodeksu Spółek Handlowych, połączenie nastąpiło bez podwyższenia kapitału zakładowego spółki przejmującej. 

 

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR


Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.