Marketplace C2B2C w którym można sprzedać oraz kupić używane przedmioty, głównie ubrania. W 2020 roku rozbudowany o portal webowy www.less.app. Do tej pory skutecznie zarejestrowało się 850 tysięcy użytkowników.

Budując LESS_APP, chcieliśmy stworzyć miejsce dla świadomych miłośników mody. Już pierwsze dni od wydania aplikacji zaowocowały sukcesem – staliśmy się jedną z czołowych mobilnych platform zakupowych w App Store i Google Play.

Wspólnie zmieniamy podejście do zakupów, dając możliwość cieszenia się życiem w duchu minimalizmu. Porządkujemy szafy. Inspirujemy do zmian. Zarażamy odpowiedzialnym zapatrywaniem się na konsumpcję. Naszym zdaniem moda i minimalizm mogą iść ze sobą w parze. Jak to możliwe? Może to zobrazować zasada, która przyświeca nam od samego początku  –  “Mniej zbędnych rzeczy, więcej Twojego stylu”. Świadome zakupy to krok w stronę zrównoważonej konsumpcji i pochwała proekologicznych zachowań. Zachęcamy do poszukiwania przedmiotów z drugiej ręki, które pozwolą wykreować Ci Twój własny, unikatowy styl i tworzyć razem z nami obieg zamknięty. Ciesz się życiem w duchu less waste!

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.