Pierwszy koncept innowacyjnego future second hand – połączenie sklepu online z siecią sklepów stacjonarnych offline. Konsolidujemy i równolegle budujemy na nowo definicję rynku sklepów z używaną odzieżą (i innymi przedmiotami jak zabawki, książki, elektronika) w Polsce.

Nowe doświadczenie dla każdego, kto dokonuje racjonalnych decyzji zakupowych.

Nasze sklepy stacjonarne i online, w połączeniu w implementacją nowoczesnych rozwiązań, umożliwią zakupy unikatowych rzeczy z drugiej ręki oraz przybliżą koncepcję mody cyrkularnej jako świadomą i ekologiczną alternatywę dla fast fashion.

Pracując nad rozwojem dodatkowych linii biznesowych pozyskaliśmy ekspertów z korporacyjnym doświadczeniem nie tylko w branży modowej czy e-commerce. Umożliwiło nam to budowanie wartości offline, równocześnie stale rozwijając obszar nowych technologii. Tak powstał projekt LESS.STORE poprzez który chcemy odczarować wizerunek rzeczy używanych. Tworząc go, za cel obraliśmy sobie zwiększenie ekologicznej odpowiedzialności społeczeństwa, wzrost zrównoważonej konsumpcji, ale przede wszystkim wspólne tworzenie obiegu zamkniętego w duchu ekonomii cyrkularnej.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.