W LESS.BOX łączymy przyjemne z pożytecznym – użytkownik oszczędza czas, przestrzeń i planetę, a my wprowadzamy w kolejny obieg to, co inni uznają już za niepotrzebne. Naszą ideą jest ułatwienie użytkownikom sprzedaży i przekazywania używanych przedmiotów, poprzez wyręczanie ich w czynnościach do tej pory najczęściej frustrujących.

LESS.BOX chce odbierać przedmioty bezpośrednio od użytkowników, a następnie, po szybkiej wycenie, płacić im lub fundacjom charytatywnym wskazanym przez użytkowników.

Do pozyskiwania przedmiotów wykorzystujemy kilka kanałów. Jednym z nich jest wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie internetowej i przekazanie przez użytkowników niepotrzebnych produktów kurierowi. Na uwagę zasługuje również innowacyjny model zbierania „LESS_ boxów” z wykorzystaniem elektrycznych samochodów dostawczych – „mobilnych kontenerów” na rzeczy używane.

Idea  zrównoważonego podejścia jest bliska naszym wartościom, dlatego nie zatrzymujemy się i rozwijamy następne projekty w duchu życia w zamkniętym obiegu. LESS.BOX to kolejny wymiar pomocy planecie – wierzymy, że ta nie potrzebuje już kolejnych ubrań. Wiemy, że jest ich na świecie tak dużo, że warto to wykorzystać.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.