Marka elektrycznych rowerów miejskich. LESS.BIKE celuje w objęcie pozycji lidera w swojej kategorii w Polsce w ciągu najbliższych kilku lat.

LESS.BIKE to podmiot wpisujący się w parasol koncepcyjny LESS_, jednak sam pomysł zrodził się w już w ramach poszukiwań nowych kierunków rozwoju spółki Groclin SA. Chcemy spopularyzować koncept rowerów elektrycznych jako wygodnego, ekologicznego i powszechnie dostępnego środka transportu. Będąc silną i rozpoznawalną marką, dbamy o to, by dostarczane przez nas rowery odznaczały się wysoką jakością, nie rezygnując z przystępnych cen.

Mamy świadomość, że demokratyzacja elektromobilności w Polsce to wymagający i ambitny plan. Wiemy też, że możemy temu sprostać dzięki naszym solidnym podstawom, wypracowanym w znakomicie wykwalifikowanym zespole.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.